2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av affärssystem för lager och logistik
Beskrivning: Upphandling av affärssystem.
Intern identifierare: UPPH2023-00155
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000