339112-2023 - ÄndringSverige-Sundsvall: Gasformiga bränslen
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gasol och andra industrigaser
Referensnummer: UH-2023-78
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09120000 Gasformiga bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
Nytt ramavtal för behovet av gasol och andra industrigaser inom Sundsvalls kommuns koncern.