339131-2022 - ResultatSverige-Vänersborg: Mikrobiologiska kulturer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lab Mikrobiologiska Substrat och plattor
Referensnummer: RS 2021-02885
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33698100 Mikrobiologiska kulturer
II.1.4.
Kort beskrivning
Lab Mikrobiologiska Substrat och färdiggjutna plattor
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
24931250 Odlingssubstrat, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen