339144-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för företagsutveckling – Konsultförmedlare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultförmedlare
BeskrivningMälardalstrafik Aktiebolag upphandlar konsultförmedlingstjänster för att säkerställa tillgången till kvalificerade konsulter. Ramavtal tecknas med en (1) leverantör. Sammanfattning: Ramavtal - 8 år Årlig volym - ca 10 MSEK Förfarande - öppet förfarande Tilldelningsgrund - bästa förhållande mellan pris och kvalitet Språk - svenska
Intern identifierare241-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
Ytterligare klassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 72226000 Konsulttjänster för leveranskontroll av systemprogram, 72227000 Konsulttjänster för dataanalys, 72228000 Konsulttjänster för integration av maskinvara, 72246000 Konsulttjänster för system, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79417000 Konsulttjänster för säkerhet, 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000