339233-2021 - ResultatSverige-Växjö: Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hjälpmedel, Arbetsstolar
Referensnummer: ON 2021-00022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av manuell arbetsstol och el arbetsstol, samt vissa till dessa knutna produkter och tillbehör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39112000 Stolar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen