Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specialsnickerier
Referensnummer: KSN-2021-01282
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44220000 Inredningssnickerier
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal omfattande specialsnickerier för successiva uttag under avtalstiden. Med specialsnickerier avses olika typer av specialanpassade och måttanpassade delar till exempelvis kök, dörrar, hyllor och garderober.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen