339254-2024 - ResultatSverige-Stockholm: Städtjänster för lokalerna tillhörande Europahuset i Stockholm, Sverige
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster för lokalerna tillhörande Europahuset i Stockholm, Sverige
Referensnummer: COMM/STO/2023/OP/0065
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Städtjänster för lokalerna tillhörande Europahuset i Stockholm, Sverige.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen