2. Förfarande
Förfarande
Titel: Värmepump / Heat pump Trollhättan Energi
Beskrivning: Trollhättan Energi AB, invites you to submit a request to tender in the procurement of Heat Pumps Pre-qualification,
Intern identifierare: 20260115
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Ytterligare klassificering (cpv): 42511110 Värmepumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000