339281-2022 - ResultatSverige-Norrköping: Elektroniskt säkerhetslås
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nyckelstyrningssystem och service
Referensnummer: 2022-2678
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44521120 Elektroniskt säkerhetslås
II.1.4.
Kort beskrivning
Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling avser nyckelstyrningssystem. Vilket avser nyckelstyrningsskåp med tillbehör, gränssnitt för administration av behörigheter och nödvändig mjukvara samt installation, service, support och utbildning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44521100 Lås, 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 48700000 Verktygsprogram, 48800000 Informationssystem och servrar
II.2.4.