339283-2022 - ResultatSverige-Sundsvall: Nätutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverksprodukter och tjänster
Referensnummer: UH-2022-49
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32420000 Nätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Sundsvalls kommunkoncern har behov av ett Ramavtal för nätverksprodukter och tjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32420000 Nätutrustning, 32422000 Nätkomponenter, 72700000 Datanätstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal 2+1+1år