339291-2022 - ResultatSverige-Halmstad: Etiketter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Etiketter och färgband
Referensnummer: RS220055
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199760 Etiketter
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Hallands samlade behov av Etiketter och Färgband.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30192000 Kontorsmateriel, 30192300 Färgband
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen