See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och installation av passersystem och inbrottslarm
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för service och installation av passersystem och inbrottslarm åt Kävlinge kommun samt de kommunala bolagen KKB och KKL.
Intern identifierare: 25/27
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 50610000 Reparation och underhåll av säkerhetsutrustning, 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000