339552-2021 - ÄndringSverige-Sölvesborg: Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färskt matbröd och konditorivaror
Referensnummer: KSKLK 2021/197
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
II.1.4.
Kort beskrivning
Sölvesborgs-, Bromölla- Olofströms- och Karlshamns kommun samt Karlshamns Hamn AB inbjuder Er härmed att lämna anbud på Färskt
Matbröd och konditorivaror i enlighet med förfrågningsunderlaget.