339557-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Maskiner för brytning och byggnadsarbeten – Upphandling av hjullastare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av hjullastare
BeskrivningMERAB genomför i denna upphandling köp av en (1) styck hjullastare. Hjullastaren kommer att användas på MERAB:s anläggning i Rönneholm.
Intern identifierare2024-003
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000