339559-2021 - ÄndringSverige-Lidköping: Programvara för affärsresursplanering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kostdatasystem
Referensnummer: 2021-25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48451000 Programvara för affärsresursplanering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kostdatasystem för
Essunga
Grästorp
Lidköping
Skara-Götene
Vara
Mariestad
Töreboda
Gullspång
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara köparen tillhanda senast: 6.7.2021 23:59.