2. Förfarande
Förfarande
Titel: Enterprise Service Management‑system (ESM) - Verksamhetsövergripande tjänsteplattform.
Beskrivning: SOLTAK AB genomför en upphandling avseende Enterprise Service Management‑system (ESM) - verksamhetsövergripande tjänsteplattform och härmed inbjuder intressenter, att få komma med ansökan om att få lämna anbud i denna upphandling med diarienummer SOL- 26041221126, enligt anbudsinbjudan. För information om Beställaren, se hemsida: Soltak AB.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Enterprise Service Management‑system (ESM)