339627-2022 - ÄndringSverige-Kalmar: Läkemedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekvisitionsläkemedel Nutrition 2022
Referensnummer: 2021-118
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33600000 Läkemedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av rekvisitionsläkemedel nutritionsprodukter.