339746-2017 - ResultatSverige-Malmö: Armbandsur
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Minnesgåvor (armbandsur).
Referensnummer: STK-2017-552
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18522000 Armbandsur
II.1.4.
Kort beskrivning
Minnesgåva i form av armbandsur med guldboett som ges vid jubileum och pension.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18500000 Smycken, klockor o. d., 39254100 Klockor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen