339818-2022 - PlaneringSverige-Vänersborg: Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fönsterputs Extern Remiss
Referensnummer: RS 2021-05959
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Extern remiss gällande upphandling av fönsterputs till Västra Götalandsregionen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Extern remiss inför upphandling av fönsterputs.