Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredningsarkitekter
Referensnummer: 2.6/1391/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79931000 Inredningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inredningsarkitekter för verksamhetsanpassning i samband med invändig upprustning och utveckling av Kulturförvaltningens lokaler.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79931000 Inredningstjänster, 79932000 Inredningsdesign
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen