See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kyl- och frysskåp för laboratorieverksamhet
Beskrivning: Region Värmland avser att upphandla ramavtal för kyl- och frysskåp för medicinsk laboratorieverksamhet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fullstort kyl- och frysskåp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105863:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39711100 Kylskåp och frysar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Halvstort kyl- och frysskåp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105863:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kombinerat kyl- och frysskåp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105863:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avancerat frysskåp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105863:Lot:4