339974-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Diverse mät- och provinstrument
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Capillary Electrophoresis
Referensnummer: SU-432-0107-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38900000 Diverse mät- och provinstrument
II.1.4.
Kort beskrivning
The Department of Materials and Environmental Chemistry (MMK) at Stockholm University is in need of a Capillary Electrophoresis instrument with absorbance and fluorescence detection.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Stockholm University has decided to terminate the procurement