Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förvaltning Digitala Plattformar
Referensnummer: 2022MKB-2802
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212000 Programmering av tillämpningsprogram
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna ansökningsinbjudan syftar till att tillgodose Beställarens behov avseende Förvaltning av
digitala plattformar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72250000 System- och stödtjänster, 72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser förvaltning av digitala plattformar