34017-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Urologiprodukter 2025 SLL512
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUrologiprodukter 2025 SLL512
BeskrivningUrologiprodukter såsom kvarliggande katetrar, ledare, stent, kopplingar mm
Intern identifierareFSN 2024-0309
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000