2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av lön och HR-system
Beskrivning: Upphandling av ett integrerat lön och HR-system.
Intern identifierare: 2 STO-2026/396
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
Ytterligare klassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 48810000 Informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000