34031-2021 - ÄndringSverige-KARLSTAD: Kartframställning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Översiktlig stabilitetskartering Skåne län
Referensnummer: 20/63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71354000 Kartframställning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser översiktlig kartering av stabilitetsförhållanden inom bebyggda områden för 8 kommuner inom Skåne län