340315-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Arkitekttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework Agreement Architect Services in Paris, Swedish Embasy Compound and Swedish Institute
Referensnummer: 935/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Framework agreement for architect services for the Swedish Embassy, Residence and Swedish Institute in Paris, France.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen