340327-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulter
Referensnummer: Dnr: 19AV243
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling är uppdelad i tre anbudsområden:
1. Sopsugssystem;
2. Projektering och tillståndsprocesser; samt
3. Strategiskt arbete och utredningar.