2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2024 Inkontinensprodukter Region Norrbotten
Beskrivning: Förbrukningsprodukter inom området Inkontinens. Omfattas av följande produktområden;
Intern identifierare: 23/359
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141200 Katetrar, 33141240 Katetertillbehör, 33141610 Uppsamlingspåse, 33141615 Urinpåsar, 33700000 Hygienartiklar, 33751000 Engångsblöjor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000