340393-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Tekniska konsulter - Bygg & fastigheter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter - Bygg & fastigheter
BeskrivningTekniska konsultjänster inom bygg och fastighet
Intern identifierareKS/2024/0386/059
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsformulär
BeskrivningGenerella krav som skall besvaras av alla som lämnar anbud
Intern identifierare-
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPris
BeskrivningTekniska konsulttjänster inom bygg och fastighet