2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1048 Krossning av returträ, ris och gren
Beskrivning: Denna upphandling avser krossning av returträ, ris och gren för framställande av RT-flis samt GROT. Arbetet ska utföras på Tveta återvinningsanläggning i Södertälje.
Intern identifierare: TI 2025-1048
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000