Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köp av tjänst - jordbrukstraktorer och skogsmaskiner till Ösby Naturbruksgymnasium
Referensnummer: 2022/264
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77110000 Tjänster förknippade med jordbruksproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av tjänst - timmar, jordbrukstraktorer och skogsmaskiner till Ösby Naturbruksgymnasium i Sala kommun
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling, 16700000 Traktorer, 34140000 Tyngre motorfordon, 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen