Upphandling av ramavtal avseende utredningsexpert. Tillhandahållen konsult ska självständigt kunna utföra kvalificerat utvecklings- och utredningsarbete relaterade till de exempel på tjänster och uppdrag som efterfrågas i kravspecifikationen.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Utredningsexpert