340620-2021 - ÄndringSverige-Jönköping: Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Toner och förbrukningsmaterial till laserskrivare
Referensnummer: RJL 2020/1989
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att säkerställa Region Jönköpings och Region Östergötlands behov av toner, bläck och tillhörande förbrukningsmaterial till den befintliga parken av skrivare och multifunktionsskrivare (mfp).