Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212326 Programvaruutvecklingstjänster för kartor
Ytterligare klassificering (cpv): 48326000 Kartprogramvara, 48326100 Digitalt kartläggningssystem
Leveransplats
Ort: Linköping
Postnummer: 58183
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)