Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DIS- Externa boendeplatser enligt LSS
Referensnummer: GNU 2021/40
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem för externa boendeplatser enligt 9§9 eller 9§8 LSS
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85311200 Social omsorg för handikappade, 85312120 Dagvård för handikappade barn och ungdomar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem för Externa Boendeplatser enligt LSS.