2. Förfarande
Förfarande
Titel: Endoskopiutrustning
Beskrivning: DIS för Endoskopi utrustning.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33168000 Apparatur för endoskopi och endokirurgi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131782:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning