Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
Leveransplats
Ort: Örebro
Del av land (NUTS): Örebro län (SE124)
Land: Sverige
Värde