See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferensanläggningar 2024
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodose Karlskrona kommuns behov av konferensanläggningar för att täcka situationen när behoven inte kan lösas med egna lokaler. Vissa offentliga möten och informationsträffar fråntas denna upphandling då sådan lokal ställer krav på tillgänglighet för medborgarna.
Intern identifierare: KS 2024/5006 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generellt
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Dagskonferens
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Övernattningskonferens
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Möteslokal