2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tätskikt och dräneringsskikt för sluttäckning av deponier
Beskrivning: Beställaren avser köpa 150 000 m2 tätskikt och 40 000 m2 dräneringsmatta för sluttäckning av deponier i nordvästra Skåne.
Intern identifierare: 24/0466
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19520000 Plastprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000