34099-2019 - ResultatSverige-Trelleborg: Miljötjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontrollprogram för sydkustens vattenvårdsförbund
Referensnummer: SEN 2018/244
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90700000 Miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kontrollprogran för sydkustens vattenvårdsförbund
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71610000 Provning och analys av sammansättning och renhet, 71900000 Laboratorietjänster, 90733000 Tjänster avseende vattenföroreningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen