2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyrbilstjänst
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kortidsförhyrning av fordon.
Intern identifierare: SF 2024/180
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 42961300 Hyrningssystem för fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hyrbilstjänst