See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetsskapande teknik för särskilt boende
Beskrivning: Norbergs kommun avser att upphandla avtal för trygghetsskapande teknik för särskilt boende och korttidsboende inom Norbergs kommun.
Intern identifierare: NBGK 2025/0012
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Intern identifierare: 1609060
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Intern identifierare: 1609061
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Utvärderingsmodell
Intern identifierare: 1637153
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Uppdragsbeskrivning
Intern identifierare: 1609065
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: MALL-Avtal
Intern identifierare: 1609062
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kontaktuppgifter
Intern identifierare: 1609063