See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av tryckeritjänster
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in er att lämna anbud avseende tryckeritjänster.
Intern identifierare: KS/2024:144
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000