34149-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Kläder, skor, väskor och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetskläder med profiltryck
Referensnummer: RS/211214
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling för att täcka Region Värmlands behov av profilkläder/arbetskläder till personal.