See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskinsopning
Beskrivning: Ramavtal gällande maskinsopning. Bedömd omfattning 2,5 mkr per år.
Intern identifierare: FB2024-0327
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
Ytterligare klassificering (cpv): 90612000 Gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ramavtal gällande maskinsopning.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Nordost
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sydväst
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Majorna