34166-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Juridiska tjänster – Konsulttjänst för granskning av vårdgivare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänst för granskning av vårdgivare
Beskrivning: Uppföljning och granskning av vårdgivares avtalsföljsamhet och medicinsk kvalitet i utförd vård.
Intern identifierare: RS 2025-01793
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision, 79311000 Undersökningar, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1)
Beskrivning: Konsulttjänster avseende granskning av vårdgivare
Intern identifierare: 1794274-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1806662-1