341670-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Röntgenapparatur – Mobil CT NIVA
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil CT NIVA
Beskrivning: En (1) styck Mobil CT NIVA
Intern identifierare: UC-2023-474
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000