341673-2022 - ÄndringSverige-Umeå: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänst Driftpersonal ÅVC
Referensnummer: UH-2022-9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Vakin ansvarar för återvinningsstationerna (ÅVC) inom Umeå och Vindelns kommuner. Uppdraget avser personal för bemanning av Vakins återvinningscentraler som komplement till ordinarie personal.