2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Värmeprodukter anestesi
Beskrivning: Passiva värmeprodukter, aktiva värmetäcken utan behov av aggregat, värmeprodukter för aggregat och kyldräkter
Intern identifierare: VF2024-00052
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar